פרחים ליום אהבה: מחשבה שעושה טוב על הלב

אין דבר יותר משמח מאשר להפתיע את בן או בת הזוג, וחובה לעשות זאת בטיימינג המתאים. אחד מהימים החשובים ביותר בלוח השנה הוא יום האהבה, העברי והלועזי. יום האהבה העברי חל בט”ו באב, ולעומת זאת יום האהבה הלועזי מצוין ב-14.02. מה תוכלו לשלוח לאדם שאתם אוהבים? הפתרון הכי נוח ופשוט יהיה להפתיע את יקירכם עם פרחים ליום אהבה. מדובר על משלוח מיוחד, שאף פעם לא נמאס לבחור בו – לא משנה לכבוד מה. בכל פעם מחדש תוכלו להפתיע עם זר פרחים מעט שונה, ועם פרחים מיוחדים במינם. זוהי הסיבה בגינה זר פרחים ליום אהבה הפך להיות לבחירה אהודה, וגם אתם יכולים לבחור בה. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם שולחים פרחים לבן או לבת הזוג שלכם?

תמיד משמח לקבל זר פרחים ליום האהבה

אחת מהבעיות העיקריות עם זר ליום האהבה היא שיש כאלה שחושבים כי לפעמים נמאס ממנו. אך במבחן התוצאה ניתן לראות כי בני הזוג תמיד שמחים לקבל זרי פרחים ליום אהבה. זוהי ההוכחה לכך שאתם חושבים על בן או בת הזוג כל הזמן, ולא שוכחים את הימים החשובים. כמובן שכדי שזר הפרחים יעמוד בציפיות יהיה עליכם להתאים אותו לאדם שאליו הוא מיועד. תוכל ולבצע את ההתאמה על ידי מספר רב של פרמטרים, עליהם נרחיב בהמשך. ברגע שתכניסו את עצמכם אל תוך הזר, אין סיבה שהוא לא יעלה חיוך אצל מי שאוהב אתכם. גם אם המתנה נחשבת למעט נדושה, עצם המחשבה היא זאת שתשמח את מי שיקבל אותה.

איך בוחרים פרחים ליום האהבה?

כיום קיימים המון זרי פרחים, מהם יהיה עליכם לבחור את הפרחים המתאימים ביותר לבן או לבת הזוג. אז מה אתם צריכים לדעת טרם בחירת זרי פרחים ליום אהבה? החלטנו להרים את הכפפה, ולתת לכם כמה טיפים לבחירה מוצלחת ונכונה לקרובים אליכם. ככל שתיישמו יותר טיפים, כך תוכלו להביא את עצמכם למצב בו הבחירה תהיה קלה ופשוטה.

הגודל של זר הפרחים

בשלב הראשון יהיה עליכם לשים לב לגודל של זר הפרחים אותו אתם בוחרים. אם אתם נותנים רק זר פרחים אחד בשנה, מוטב כי הוא יהיה גדול ועשיר. אם אתם שולחים זרים דרך קבע, תוכלו לשלוח זר פרחים בינוני יחסית. הגודל של הזר ממחיש בצורה המיטבית את חשיבות המאורע, ואת מהות התאריך.

צבעי הזר וסוגי הפרחים

שני האלמנטים הללו הולכים ביחד מכיוון שסוגי הפרחים משפיעים רבות על צבעי הזר. אחד מהקריטריונים החשובים לבחירה מוצלחת יהיה הצבעים של הזר, שצריכים להיות מתאימים לבן או לבת הזוג. בו בזמן גם סוגי הפרחים יכולים להיות כאלה שהוא אוהב או כאלה שהיא מעדיפה.

העלות של זר הפרחים

למחיר יש משמעות קריטית כאשר מדובר על פרחים ליום אהבה, בטח אם אתם שולחים אותם פעמיים בשנה. המחיר צריך להיות נוח ומתאים לכם, כזה שלא גורם לכם לבחור בכיס. נציין כי כיום ישנו מבחר ענק של זרי פרחים, לכל אחד מהם יהיה את המחיר שלהם.

עמידות הפרחים הנבחרים

אלמנט רביעי ואחרון יהיה מידת העמידות של הפרחים אותם בחרתם לשים בזר. אין דבר יותר מבאס מאשר לרכוש פרחים ליום אהבה, ולגלות כי הם לא מחזיקים מספר ימים. מבחינתכם עדיף לבחור פרחים עמידים, גם אם הם פחות מתאימים לבן או לבת הזוג שלכם.

כמה נהוג לשלם על זר ליום האהבה?

זוהי הפעם הראשונה בה אתם עומדים לרכוש זרי פרחים ליום האהבה? תדעו כי המחיר של זר ליום האהבה אינו אחיד, ובכל פעם תוכלו לקבל הצעת מחיר קצת שונה. החוכמה תהיה לנסות להתאים את הצעת המחיר עליכם, ולא לשלם ביוקר בלי שתהיה לכך הצדקה. נציין כי המחיר הוא גמיש ומשתנה, לכן תוכלו להתאים אותו אליכם ולתקציב העומד לרשותכם. ככל שתרכשו פרחים מיוחדים ליום האהבה, כך מן הסתם המחיר של זר הפרחים יעלה יותר. העלות של זר פרחים ליום אהבה עשויה להתחיל מ-300 עד 400 ש”ח ויכולה גם להגיע ל-700 עד 800 ש”ח. הכל בהתאם לבחירות שאותן תעשו, ולרצונות שלכם בכל הנוגע לתוספות אחרות לזר הפרחים.

התוספות שניתן להוסיף לפרחים ליום אהבה

מבחינתכם פרחים ליום אהבה אינם מספיקים? זה נכון שיש כאלה שירצו להוסיף עוד כל מיני תוספות לזר הפרחים. כעת נציע לכם כמה תוספות מיוחדות שיכולות להיות נהדרות יחד עם זר הפרחים. הבחירה איזו תוספת להוסיף, וכמה בדיוק לשלם עליה תיקבע בהתאם למבוקשכם. יש כאלה שיודעים מראש כמה הם מוכנים לשלם, והיכן עובר הקו האדום מבחינתם.

זרים ליום האהבה

זרים ליום האהבה יכולים להיות בחירה נהדרת לאלה שמעניקים מתנות לכל אורך השנה. משלוח של פרחים ליום אהבה מראה כי אתם לא שוכחים את הימים המיוחדים בלוח השנה. בו בזמן אתם לא מוציאים סכומי עתק, כאלה שלא תוכלו לעמוד בהם בראייה להמשך.

בלונים ליום האהבה

שילוב נחמד מאוד יחד עם זר פרחים ליום האהבה הוא בלונים. בלונים ליום האהבה מראים גם את האהבה המיוחדת השוררת בין בני הזוג. על הבלונים ניתן לרשום ברכה או להוסיף כמה מילים משמחות. התוספת הזאת לא תייקר את עלות הזר, אך בהחלט.

דובי ליום האהבה

עוד בחירה נהדרת ליום האהבה היא להוסיף דובי ליום האהבה יחד עם זר הפרחים. הדובי הגדול יראה עד כמה אתם אוהבים את בן או בת הזוג, והוא מהווה מזכרת נהדרת עבורם. הדובי הוא הבובה הטובה ביותר ליום האהבה, ותוכלו לבחור את הגודל הנכון והמתאים לכם.